|
Kilometer topic
|
Berichten: 3.000
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 45027
4649 x bedankt in 1987 berichten
21-Jun-2026, 09:07 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 21-Jun-2026, 09:10 AM door Willeke_IGKT.)
Ik had deze week een paar mooie kilometer gerelateerde punten.
Deze week 313 km.
Na 3 dagen woon/werk op donderdag een middag zonder verplichtingen en een rondje om gegaan. Bij thuiskomst stond er 9876 op de totaal stand.
Op vrijdag naar Dronten gefietst, met wat omwegen door Flevoland, net in Dronten 10000.
Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad (en is met vlag en wimpel geslaagd daarvoor.)
De zaterdag mijn fiets met een mooie 10110 op de teller weggezet.
Ik heb mijn eerste VM in het vaderdagsweekend 2021 in ontvangst genomen en heb sindsdien 26,711 km gereden in de drie velomobielen. En eigenlijk altijd met een hoog plezier cijfer. Het rijden in regen en harde wind is op zich niet plezant maar dan heb ik bij thuiskomst wel het gevoel gewonnen te hebben.
In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
De M5 Cmpct en de Flevoltrike hebben een te verwaarloosbare afstand gedaan, de rest van de fietsen eigenlijk niets.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 7.467
Topics: 183
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3531
10951 x bedankt in 5214 berichten
(21-Jun-2026, 09:07 AM)Willeke_IGKT schreef: In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
Ik zag laatst nog een 'gezocht advertentie' voor een Whike. Mocht je 'm willen verkopen.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Berichten: 3.000
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 45027
4649 x bedankt in 1987 berichten
(21-Jun-2026, 09:32 AM)Wim -de roetsende schreef: (21-Jun-2026, 09:07 AM)Willeke_IGKT schreef: In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
Ik zag laatst nog een 'gezocht advertentie' voor een Whike. Mocht je 'm willen verkopen.
Ik heb gereageerd op de advertentie op ligfiets.net en geen reactie gekregen.
De fiets is beschikbaar voor verkoop maar ik heb er geen haast mee.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 7.134
Topics: 130
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 15435
12155 x bedankt in 5716 berichten
(21-Jun-2026, 09:07 AM)Willeke_IGKT schreef: Op vrijdag naar Dronten gefietst, met wat omwegen door Flevoland, net in Dronten 10000.
Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad (en is met vlag en wimpel geslaagd daarvoor.)
De zaterdag mijn fiets met een mooie 10110 op de teller weggezet. Je rijdt ineens serieuze afstanden in 1x tegenwoordig Willeke!
Getraind? Of ben je zonder opzet sterker dan vroeger?
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 4.066
Topics: 129
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4580
5288 x bedankt in 3453 berichten
(21-Jun-2026, 09:07 AM)Willeke_IGKT schreef: Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad
Zozo de moeite. En leuk dat je nu ook een Mountain drive hebt. Wat vraagt men er tegenwoordig voor? En welke cranks heb je erbij? Als ik zie waarvoor ze in een bepaalde winkel vragen voor de md en waarvoor ik hem kocht. Dan zit er wel wat verschil in. Maar het is wel zo, ik heb niet de niet md cranks. En zo zijn er misschien meer dingen die misschien wel in mindering zijn gebracht bij mij en dat daarmee netto de MD minder kost dan naderhand kopen. Als je vragen hebt straks over smeren, dit moet is geen moeilijke klusje. Mits je het er makkelijk bij kan.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 77
Topics: 0
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 424
189 x bedankt in 76 berichten
Mei was een maand met wisselende weersomstandigheden hier in de streek, dus bij nat wegdek was BOB de fiets waarmee het meest gereden is, 548 km. Met de Surly zijn er 71 km gefietst, en met de Trek, die voor het eerst dit jaar weer eens buiten kwam 79 km, totaal voor mei 698 km.
Huidige fietsen: Trek Emonda, Surly Midnight Special, Batavus Professional 1978, Quattrovelo 42
Berichten: 3.000
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 45027
4649 x bedankt in 1987 berichten
21-Jun-2026, 02:34 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 21-Jun-2026, 02:47 PM door Willeke_IGKT.)
(21-Jun-2026, 12:07 PM)365cycle schreef: Je rijdt ineens serieuze afstanden in 1x tegenwoordig Willeke!
Getraind? Of ben je zonder opzet sterker dan vroeger?
Ik heb al vanaf het eerste Quest onderhoud, dus zo ongeveer 4 jaar terug, de nodige 110 km in ene gereden en ook in de winter rond het vriespunt. Het verschil is dat ik nu in drie dagen een redelijke rit in de buurt had, 130 km zonder moeite naar Dronten in de hitte en op de zaterdag om 11 uur vertrokken voor de terugweg. Ik was pas om net na 8 uur thuis maar dat was met een paar goede stops waarvan de laatste in het Westerpark in Amsterdam waar ik uitgenodigd werd bij een barbecue (dank Mark R). Dus 290 in drie dagen. En niet moe vandaag.
Alle weken 100+ kilometer helpt bij het opbouwen van conditie voor meerdaagse tochten.
Dit was overigens ook een goede test voor naar de wereld kampioenschappen straks in Limburg.
(21-Jun-2026, 12:20 PM)Hardloper schreef: Zozo de moeite. En leuk dat je nu ook een Mountain drive hebt. Wat vraagt men er tegenwoordig voor? En welke cranks heb je erbij? Als ik zie waarvoor ze in een bepaalde winkel vragen voor de md en waarvoor ik hem kocht. Dan zit er wel wat verschil in. Maar het is wel zo, ik heb niet de niet md cranks. En zo zijn er misschien meer dingen die misschien wel in mindering zijn gebracht bij mij en dat daarmee netto de MD minder kost dan naderhand kopen. Als je vragen hebt straks over smeren, dit moet is geen moeilijke klusje. Mits je het er makkelijk bij kan.
Ik heb de mountain drive bij Velomobiel.nl gekocht. Prijs hou ik prive, maar de prijs voor de MD en het onderhoud en onderdelen kwam op minder dan Ymte als richtprijs aangegeven had.
Ik ben vanwege de MD naar 152 mm cranks omhoog gegaan van de 140 die ik origineel in de fiets had laten plaatsen. Het past wel maar ik moest wel mijn SP plaatjes aanpassen.
Met een B4M is bij de trapas kunnen kinderspel, de voorkant kan ruim open.
Ik zag bij ICB een aantal nieuwe Tuna's, de meesten in normale kleuren en een waar ik ik opmerkte dat het zulke mooie kleuren zijn en ik als antwoord kreeg dat de toekomstige eigenaar deze kleuren zelf had uitgezocht. Laat ik de eerste zijn die hier op het forum de toekomstige/nieuwe eigenaar feliciteer met de nieuwe fiets en vele veilige en prettige kilometers.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 929
Topics: 49
Lid sinds: Sep 2021
Bedankt: 1261
2758 x bedankt in 880 berichten
Na mijn retourtje Climate Classic afgelopen dagen (530km in 3 dagen) zag ik dat de teller van de Milan sinds ik hem heb op 9.610km staat.
En ik heb nog 13 dagen om de 10k vol te maken binnen het eerste jaar dat ik hem heb. Dat gaat natuurlijk lukken, desnoods met een extra rondje
Milan SL Mk3 #039 - RaptoBike lowracer - Challenge Hurricane - Thys 222 - Ligfietsclub Noorderligt
Berichten: 18
Topics: 1
Lid sinds: May 2026
Bedankt: 18
43 x bedankt in 18 berichten
Afgelopen week 302,5 km. Woon - werk verkeer met heen of terug een stuk of stukje om. En zondag een rondje van 65 km.
Tot nu toe met vandaag mee 981 km deze maand.
Voor dit jaar staat de teller op 6180 km.
Berichten: 121
Topics: 5
Lid sinds: Jul 2024
Bedankt: 350
427 x bedankt in 123 berichten
Met 2784 km in juni heb ik een nieuw maandrecord te pakken. 2026 staat nu op 8484 km.
Eind april vertrokken op fietsvakantie richting de Baltische staten - Finland - Noordkaap waar we eergisteren na zo'n 4800 km zijn gearriveerd. Nu op de terugweg met eenzelfde afstand over de Lofoten en de Noorse kust, dus dit jaar zal wel tegen de 17000km gaan eindigen gok ik.
In totaal drie liggers gezien in de afgelopen 2 maanden: eentje op een tweewieler die ik niet kon identificeren (twee horizontale buizen van het achterwiel onder het stoeltje door naar voren), inclusief reserve buitenband achterop, 4 dagen geleden tussen Olderfjord en Lakselv en een trike net boven Olderfjord en eergisteren een andere e-trike op de laatste klim richting de Noordkaap en later naast een tentje op een camping elders op het eiland. Vast niemand van hier, maar wie weet
Berichten: 809
Topics: 19
Lid sinds: Jan 2023
Bedankt: 855
1717 x bedankt in 766 berichten
Mei 300 km. Juni 415 km. Niet veel voor mijn doen, maar ja, wel 5 weken wezen zeilen in die periode, dus op het zeilersforum kan ik wel veel mijlen bijschrijven.
We zijn via het Duitse Waden Helgoland, naar de Nordfriesische Inseln gezeild. Amrum, Hooge, Fohr en Pelworm. En daarna weer via Helgoland en de Ostfriesische Inseln weer terug.
Berichten: 929
Topics: 49
Lid sinds: Sep 2021
Bedankt: 1261
2758 x bedankt in 880 berichten
In schril contrast met bovenstaande zowel in aantal km als in de locatie waar ze afgelegd zijn: 1384km in juni.
Desalniettemin voor mij best een heel mooie score, tweede maand ooit
Milan SL Mk3 #039 - RaptoBike lowracer - Challenge Hurricane - Thys 222 - Ligfietsclub Noorderligt
Berichten: 809
Topics: 19
Lid sinds: Jan 2023
Bedankt: 855
1717 x bedankt in 766 berichten
, 07:43 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op , 08:24 AM door LigfietsWilsum.)
(, 07:42 AM)TimSch schreef: In schril contrast met bovenstaande zowel in aantal km als in de locatie waar ze afgelegd zijn: 1384km in juni.
Desalniettemin voor mij best een heel mooie score, tweede maand ooit 
Ja, ik weet het . Dat staat in schril contrast met de mijne.
Berichten: 2.880
Topics: 90
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3075
3297 x bedankt in 1406 berichten
In juni 1073 km gefietst. Dat is 200 minder dan juni vorig jaar, maar het gaat toch mooi.
Groet,
Marco
Berichten: 2.363
Topics: 133
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 8699
3916 x bedankt in 1808 berichten
Juni is met een voor mij record afstand van 1550 km.
Met name door de heen en weer vakantie ritten Zeeland - FR/GR.
Mijn één jarige BMK244 heeft daarmee 12k km onder de wielen.
Daarmee heeft ie QV22 en Strada243 ingehaald.
Berichten: 10
Topics: 1
Lid sinds: Mar 2026
Bedankt: 1
38 x bedankt in 11 berichten
Slechts 211 km in juni helaas.
Enthousiast begonnen, maar toen weer eens een lekkere week aan insomnia gehad, waardoor een hoop blessure klachten terugkwamen. Toen maar 2 weken rustig aangedaan, en pas de laatste week het fietsen weer aangedurfd.
Keren dat ik gefietst heb gingen wel heerlijk, dus da's iig positief.
Optima Condor onderstuur - Rohloff 500/14 & Rohbox - SON - Schwalbe Marathon Plus 35-559
Berichten: 7.134
Topics: 130
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 15435
12155 x bedankt in 5716 berichten
(, 07:33 AM)Kapitein Bosui schreef: Met 2784 km in juni heb ik een nieuw maandrecord te pakken. 2026 staat nu op 8484 km. Wauw!
Ik heb het momenteel erg druk, en woon-werkverkeer is niet zo ver, dus de kilometers lopen hier niet zo hard op als "normaal" (toen ik 53 km enkele reis woon-werk reed ging het heel wat sneller  )
Juni was 1005 km, en daarmee stond mijn jaartotaal op iets van 5035 km. Het halfjaarmoment is bij mij tot nu toe een prima afspiegeling dus waarschijnlijk haal ik de 10K net.
Wel weer een beetje aan het hardlopen, soms ook woon-werkverkeer, dus een deel van de kilometers verschuift daarheen.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 77
Topics: 0
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 424
189 x bedankt in 76 berichten
Niet heel veel fietskilometers in juni, 3 weken vakantie gehad, wel veel camperkilometers gereden.............Zo'n 5300 km circa, Noorwegen is een groot land als je helemaal naar het hoge noorden gaat......
Met BOB de QV zijn er 401 km gereden in juni, met de Trek 57 km en met de Surly die mee ging op camper zijn er 187 km gefietst. Totaal voor juni 645 km.
Huidige fietsen: Trek Emonda, Surly Midnight Special, Batavus Professional 1978, Quattrovelo 42
Berichten: 518
Topics: 3
Lid sinds: Jan 2024
Bedankt: 1575
1171 x bedankt in 511 berichten
Juni was goed voor 1587 km (met gemiddeld een wat lager tempo dan mei, want, ook 28 verticale kilometers).
Daarmee op 25 juni, na solstice maar nog wel in de eerste helft van het jaar, de 10K gepasseerd.
En wel zo ongeveer bij deze niet-zo-verdekt-opgestelde fotograaf:
De Nederlandse berg, naar men zegt... (of zei, in de jaren '80).
Airborne Valkyrie - Airborne Carpe Diem - Airborne Manhattan Project - Van Nicholas Euros - Litespeed Ultimate - Koga Miyata FPC - Optima Baron - Optima Orca - Hase Pino - HP Gekko 20 FX - M5 Lowracer - Quest 259 'Quifje' - Milan SL2 'Yellow Submarine'
Berichten: 18
Topics: 1
Lid sinds: May 2026
Bedankt: 18
43 x bedankt in 18 berichten
Voor mij een goede maand juni, 1252 km en totaal 6450 op de kop af voor dit jaar. Gaat goed genoeg om de 12500 dit jaar weer te halen net als afgelopen jaar.
Berichten: 475
Topics: 25
Lid sinds: Mar 2024
Bedankt: 2139
1206 x bedankt in 466 berichten
Juni had bij mij (voor mijn doen) weinig kms: slechts 936
|
Gebruikers die dit topic lezen:
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| "we" wille...Boyd Maduro — 11:58 PM |
|
Kilometer topic
|
| Juni had bij mij (vo...Boyd Maduro — 11:56 PM |
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| Hoe krijgen jullie d...Lopopodium — 11:51 PM |
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| Een Rubino Pro V (23...Tijanus — 11:31 PM |
|
Mijn "nieuwe fiets"
|
| Door het commentaar ...Roepers — 10:47 PM |
|
Milan 4.2
|
| :) Ik heb daar wel a...Arend-Jan — 10:22 PM |
|
Kilometer topic
|
| Voor mij een goede m...arnovelo — 08:55 PM |
|
Kilometer topic
|
| Juni was goed voor 1...Tijanus — 06:52 PM |
|
Kilometer topic
|
| Niet heel veel fiets...Bobslee — 05:57 PM |
|
Mijn "nieuwe fiets"
|
| Na een paar keer gef...GHOOGEN — 05:16 PM |
|
Kilometer topic
|
|
Met 2784 km in jun...365cycle — 03:39 PM |
|
Kilometer topic
|
| Slechts 211 km in ju...bjscharp — 03:13 PM |
|
VRAAG: Speling Veersysteem Challenge Fu...
|
|
Mooi verhaal, le...Jeffrey Leeflang — 01:36 PM |
|
Kilometer topic
|
| Juni is met een voor...Hoekie — 12:09 PM |
|
VRAAG: Speling Veersysteem Challenge Fu...
|
|
Hey allemaal,
D...Jeffrey Leeflang — 12:08 PM |
|
Milan 4.2
|
| Dat ziet er goed uit...Jeroen S — 11:53 AM |
|
Milan 4.2
|
| Ok, kleine update, b...Arend-Jan — 10:48 AM |
|