Berichten: 462
Topics: 13
Lid sinds: Feb 2023
Bedankt: 165
875 x bedankt in 432 berichten
Vandaag op de Bornsestraat / Almelosestraat kwam mij een witte df tegemoet. We hebben gegroet, ik was met de Paseo.
Berichten: 2.858
Topics: 77
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 43161
4424 x bedankt in 1890 berichten
In 7 dagen, 400 km fietsen kwam ik twee ligfietsers tegen, niet ver uit elkaar, gezien de totale afstand.
Een twee wieler net ten zuiden van Boskoop. De fiets was blauw, de kleding en het petje van de man zwart.
Dat was om 13:30. Ik schat mid hoog maar ik ben slecht thuis in open liggers.
De ander was aan de noordkant van Leiden, net na 4 uur, een man op een tadpole trike met vlaggetje.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 2.858
Topics: 77
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 43161
4424 x bedankt in 1890 berichten
Als ik eerlijk ben had ik in die week wel al eerder een ligfiets en de bijbehorende ligfietser gezien maar de man niet bij of op de fiets. Mijn gastheer in de buurt van Drimmelen had zondag zijn Sinner 20-26 (denk ik, hij wist het niet) buiten gezet omdat hij met deze fiets minder last van de wind. Dat was zondag. De andere ligfietsers waren dinsdag middag.
Vandaag, donderdag dus, rond 16:30 op de Zeestraat in Beverwijk, net ten westen van de Rotonde met de Warande, een tadpole trike, geel, met wat eruitzag als vakantie bagage. De heer erop en ik hebben gezwaaid. Hij ging richting Wijk aan Zee.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,