Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Van huis naar vriendin...
#27
(28-May-2023, 05:34 PM)twilwel schreef: Voor de volledigheid, het hangt ook van het bouwjaar af van deze velomobielen. Mango en DF hebben allebei een bijgewerkte stuurgeometrie gekregen om deze reden.
(28-May-2023, 09:44 PM)Wim -de roetsende schreef: Een DF met bijgewerkte stuurgeometrie vond ik nog steeds behoorlijk zijwind-gevoelig.
Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben). Mijn DF is één van de eersten, maar heeft toch de bijgewerkte stuurgeometrie; de vorige eigenaar heeft dat al gemonteerd, samen met nieuwe veerpoten aan de voorzijde en elastomeren rondom. Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk. Voordat Peter er een half dagje onderhoud in gestoken had was het een hele spannende fiets om mee te rijden als het waaide Big Grin
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie , Willeke_IGKT
#28
(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben).

Ja natuurlijk, veel Mango eigenaren hebben de stuurgeometrie laten aanpassen naar de latere 2.0 versie.

(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk.

Van de velomobielen die ik uitgebreid gereden heb zijn Milan en Bülk inderdaad niet te toppen. Zeer goedmoedig, zelfcorrigerend en koersvast, hoe hard het ook waait.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Op google maps
Ik heb al een paar k...Lopopodium — 06:41 PM
Paastreffen 2026
Ik wil wel kijken vo...Fietsbennie — 06:35 PM
Fietsen van Wim
Wim, de kleur was do...gideon — 06:22 PM
Zwarte fietsen ?
volgens mij lagen ...PlantageBohémien — 05:56 PM
Op google maps
Leuk! Ik ben ook al...LigfietsWilsum — 04:01 PM
Zwarte fietsen ?
De dominantie van ...Hoekie — 03:40 PM
The Fastest Bicycle - Teaser 2025
Wellicht een aardi...Hoekie — 03:31 PM
Northlandvelo.NL is live
als ben parke naar...benparke — 03:29 PM
Op google maps
Ik had het fotografe...Niels van der Wal — 02:51 PM
The Fastest Bicycle - Teaser 2025
Wellicht een aardige...Tijanus — 02:37 PM
OBT 2025 Groningen
Check! En b&b is...LigfietsWilsum — 02:29 PM
Zwarte fietsen ?
volgens mij lagen er...Hardloper — 01:53 PM
Paastreffen 2026
Ik hoop voor de deel...Hardloper — 01:51 PM
OBT 2025 Groningen
Enigszins vertraagd ...TimSch — 01:29 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het was een toffe da...NielsKo — 01:01 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
... Wow, mooie to...TimSch — 12:19 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ook ik ben wel bli...LigfietsWilsum — 11:40 AM