Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Berichten: 2.159
Topics: 23
Lid sinds: Dec 2017
Bedankt: 30
3255 x bedankt in 1791 berichten
(, 09:59 PM)Lopopodium schreef: En de fiets mee in de trein, zie ik. Foei toch, dat mag helemaal niet, ondeugd!
(Ik kijk alweer uit naar een zomer met lange toertochten, en dan lekker met die illegale gevaarlijke ligfiets in de trein terug naar huis des avonds...)
Iets te ver om naar huis te fietsen zonder aanpassingen te doen. Mea culpa, NS! Maar ondanks mn illegale activiteit heeft de NS toch 2 tientjes op dr rekening bij kunnen schrijven ongeveer dus ik denk dat ze het wel prima vinden.
Berichten: 150
Topics: 7
Lid sinds: Feb 2022
Bedankt: 372
235 x bedankt in 135 berichten
, 10:40 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op , 10:41 PM door martinus.)
Gefeliciteerd ZoefZoef met de aankoop van de M5,vette fiets!
Berichten: 2.159
Topics: 23
Lid sinds: Dec 2017
Bedankt: 30
3255 x bedankt in 1791 berichten
, 11:03 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op , 11:34 PM door ZoefZoef.)
(, 10:40 PM)martinus schreef: Gefeliciteerd ZoefZoef met de aankoop van de M5,vette fiets!
Merci! Stond op de voorpagina van marktplaats gelinkt en was een offer i couldn't refuse. Weliswaar geen blauwe maar toch.. Net geplaatst kennelijk en gelijk gebeld. Pas in de trein heb ik de volledige advertentie gelezen..
Idd een heel vette fiets in geweldige staat. Nog een setje speedplay frog pedalen erbij, een extra felle lamp van 1500lumen op accu dus helemaal top. Achter een carbon spatbordje en een carbon M5 sterwiel. Voorzien van de duimremmen van M5, leuke knog bel en zowel voor als achter verlichting die oplaadbaar is middels usb. Ideaal. Daarnaast duidelijke BBB fietscomputer. Alleen moet ik even kijken of ik 'm iets beter op maat kan zetten en of ik iets van een afdekding kan maken voor het kettinggeleidewieltje boven de voorvork. Daar lijk ik met mn been tegen te komen.
Berichten: 237
Topics: 18
Lid sinds: Mar 2024
Bedankt: 781
560 x bedankt in 236 berichten
... Omdat ik een setje vervangende pads voor in mijn helm tegenkwam op een webshop waar ik aan het bestellen was. Had bij een andere net achter het net gevist en bij een zoektocht langs meerdere winkels leek het erop dat ze uit de productie waren. Pad op mijn voorhoofd is flink uit elkaar aan het vallen dus wel fijn om die te kunnen vervangen.
Berichten: 6.202
Topics: 157
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 2359
8168 x bedankt in 3988 berichten
(, 11:03 PM)ZoefZoef schreef: (, 10:40 PM)martinus schreef: Gefeliciteerd ZoefZoef met de aankoop van de M5,vette fiets!
Merci! Stond op de voorpagina van marktplaats gelinkt en was een offer i couldn't refuse.
€1250,- is inderdaad zo goed als gratis. Nu heb je er dus 2.
Er is hier vast wel iemand op het forum die er eentje van je wil overnemen
Hoe gaat het trouwens met die 'ster-wielen' van die andere? Daar was toch iets onregelmatigs mee aan de hand?
Is deze wel oké?
Wim -de roetsende
Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282
Berichten: 1.631
Topics: 8
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 422
3188 x bedankt in 1485 berichten
Ik ben vandaag blij omdat we een van de jongens vanmiddag weer op kunnen halen na 2 dagen uitwisseling naar Frankrijk. Ik hoop dat ie zich vermaakt heeft, het stadsbezoek aan Lille, vond ie niet bijzonder. Zowel de school hier als in Frankrijk geeft 2 talig onderwijs in het Engels. En dan hebben wij 2 nachtjes de jongeman uit Frankrijk bij ons op bezoek. Moeten we Engels praten. Morgen gaan ze dan op z'n Hollands met de fiets naar school. Ik hoop dat ie op de oude Mountainbike past, alle andere herenfietsen zijn alleen voor personen van + 175cm.
Berichten: 690
Topics: 42
Lid sinds: May 2022
Bedankt: 5
1479 x bedankt in 651 berichten
(, 07:13 AM)Wim -de roetsende schreef: (, 11:03 PM)ZoefZoef schreef: (, 10:40 PM)martinus schreef: Gefeliciteerd ZoefZoef met de aankoop van de M5,vette fiets!
Merci! Stond op de voorpagina van marktplaats gelinkt en was een offer i couldn't refuse.
€1250,- is inderdaad zo goed als gratis. Nu heb je er dus 2.
Er is hier vast wel iemand op het forum die er eentje van je wil overnemen
Hoe gaat het trouwens met die 'ster-wielen' van die andere? Daar was toch iets onregelmatigs mee aan de hand?
Is deze wel oké?
Ik heb inderdaad de verkoper van jouw (Zoefzoef) nieuwe fiets bericht maar de advertentie was weg voordat ik een reactie kreeg. Mooi voor jou, jammer voor mij. Is inderdaad net weggeven zo.
Berichten: 683
Topics: 26
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 671
517 x bedankt in 286 berichten
“even” na mijn werk (Rotterdam) naar Zoetermeer, onderdeeltje bestellen, op de Raptobike…. wind in de rug 40+km/u. Terug naar huis met windje tegen en 60km in de benen, toch nog genoeg energie om Speedpedelecje te pesten
|
Gebruikers die dit topic lezen: 11 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|