Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Berichten: 1.006
Topics: 20
Lid sinds: Jul 2021
Bedankt: 576
1987 x bedankt in 940 berichten
Een flink aantal jaren geleden was ik met mijn toenmalige vriendin op vakantie op Terschelling. Zij op een Sinner Demon en ik op een M5-28-26. Elke dag reden we een aantal malen langs een tweedehands winkeltje. Op een dag besloten we eens naar binnen te gaan om te worden verwelkomd met de volgend woorden: "Hé, ze kunnen gewoon lopen..."
Dus het feit dat je ons soort fietsen gebruikt plaatst je bij sommige mensen al in de categorie 'hulpbehoevend'
Berichten: 1.750
Topics: 41
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 2547
2311 x bedankt in 863 berichten
Goed bezig Bart. Ik vind het wel knap mikken van je om met een dunne band, met een breed fietspad toch over een punaise kunt fietsen.
Gelukkig was je ook zelf scherp genoeg om de uitdaging genaamd tyreglider te gebruiken.
Berichten: 965
Topics: 12
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 208
1745 x bedankt in 696 berichten
(11-May-2025, 04:01 PM)Fietsbennie schreef: Goed bezig Bart. Ik vind het wel knap mikken van je om met een dunne band, met een breed fietspad toch over een punaise kunt fietsen.
en dat puntje van een punaise is erg klein; maar toch: Precies raak!
Knap.
Niels, applaus, van der Wal
De verrijking zit in de beperking
Berichten: 276
Topics: 9
Lid sinds: Mar 2021
Bedankt: 83
581 x bedankt in 262 berichten
Soortgelijke ervaring met de tyreglyder, van te voren denk je, dit lijkt heel onhandig en kan niks worden, maar als je gewoon aan de gang gaat blijkt het een ideaal ding.
Berichten: 294
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 2455
825 x bedankt in 271 berichten
Verstandig dat je naar je impulsen luistert Bart, nu had je er mooi mazzel mee. En heel fijn dat je in staat bent om zelf weer een band te kunnen plakken. Hopelijk hou je de stijgende lijn te pakken.
Hele positieve berichten lees ik hier over de tyreglider. Dat geeft hoop, want dan sleep ik niet voor niets zo’n ding mee op al m’n tochten.
Berichten: 1.264
Topics: 89
Lid sinds: Dec 2018
Bedankt: 145
2253 x bedankt in 804 berichten
(11-May-2025, 04:01 PM)Fietsbennie schreef: Goed bezig Bart. Ik vind het wel knap mikken van je om met een dunne band, met een breed fietspad toch over een punaise kunt fietsen.
En nog wel in het donker. Maar misschien lagen er wel meer. Als ik een verhaal moet verzinnen waarbij er precies één punaise terecht komt op een fietspad, dan is dat minder geloofwaardig dan als ik een verhaal verzin waarbij een heel doosje op het fietspad terecht komt. Maar dat kun je dus niet zien in het donker.
Ik had mijn onderhoudsleverancier nog wel gevraagd om een paar big ben plus banden te monteren in plaats van big apples. Die zijn een stuk lekbestendiger. Maar kennelijk sprak ik tegen Dobermannsoren
Keuzes worden eenvoudiger naarmate je minder keus hebt FlevoTrike | Jouta Tadpole Blue Line | Quest 377 | Trident Titan
Berichten: 1.712
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 480
3374 x bedankt in 1565 berichten
 Oren die een beetje dubbelgevouwen zaten?
Goed dat je het hebt kunnen oplossen. Ik word al nerveus als ik bemerk dat ik per ongeluk zonder reparatiesetje ver van huis ben geraakt, ik zou echt niet zonder willen. Ik zat in de situatie dat ik mezelf met reparatiespul prima kon redden, maar de hulplijn thuis met 3 kindertjes zat. Dat was een hele klus als die ook mee moesten om papa op te halen. Als je de spullen bij je hebt, en er stopt een handige helper zonder reparatiespul ben je ook weer gered.
Berichten: 2.349
Topics: 26
Lid sinds: Dec 2017
Bedankt: 31
3597 x bedankt in 1970 berichten
14-May-2025, 07:23 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 14-May-2025, 07:30 PM door ZoefZoef.)
..ik met een hoop gekloot een veiligheiddeurbeslag op de schuurdeur heb weten te krijgen. Het juiste gereedschap is daarbij heeeeeel handig, maar uiteraard zit dat nog ergens in een doos dus dat heb ik niet kunnen gebruiken. Maar hey, het is gelukt dus ik ben blij voor nu.
Berichten: 3.135
Topics: 106
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 3589
3833 x bedankt in 2591 berichten
, 06:17 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op , 06:18 PM door Hardloper.)
Omdat het zo'n goed weer was vandaag. Lekker cabriolet gereden, petje / zonnebril op. Gaan met de banaan.
Vandaag vroeg had een man erover die ik paar keer tegen kwam, je had toch eerst een gele. Uhm, dus in mijn buurt rijdt een gele velomobiel rond. Een echtpaar op een andere deel bekeken vol bewondering naar mijn velo en we hadden er nog erover. Tevens deelde ze me mee dat ze geregeld een rode zien rond rijden, maar verder weten ze het niet. Dus ook een rode rijdt hier in de omgeving rond. Maar het was hoe dan ook zalige met zo rond de 36 a 38km/u aan snelheid en dan lekker de frisse wind door het gezicht. Ik genoot er met volle teugen van. Dit heb ik nooit gehad op een zadelfiets in het verre verleden.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 1.006
Topics: 20
Lid sinds: Jul 2021
Bedankt: 576
1987 x bedankt in 940 berichten
, 06:57 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op , 06:57 PM door datakneder.)
...met het 'podium' dat ze bij de Kaufland in Kleve (bekend van Van Roosmalen op rapportage) hebben gebouwd voor het parkeren van mijn fiets:
Ik zou niet weten waar het anders voor bedoeld is.
Berichten: 736
Topics: 5
Lid sinds: Jun 2023
Bedankt: 2
1329 x bedankt in 713 berichten
Vandaag het meeste van de DF weer in de juiste kleur gespoten, en tijdens het wachten bezig geweest met het ontwerpen van stickers om de fiets wat op te fleuren en het een "one of a kind" tintje te geven :p
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron (custom)
Berichten: 6.040
Topics: 113
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 12285
9535 x bedankt in 4658 berichten
Creatief! Ziet er leuk uit Gideon!
Ook een mooie kans voor een soort infinity tunnel op je fiets, want deze sticker moet in de tekening natuurlijk terug komen op de plek waar je 'm in werkelijkheid plakt, en dan ook weer in die afbeelding etc.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 294
Topics: 3
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 422
761 x bedankt in 290 berichten
Het is eigenlijk gister werd ik blij. Omdat er een iemand achter mij reed die mij een heel leuk grapje wou vertellen. Ik reed namelijk over een weg die eerst een heel klein beetje omhoog loopt en daarna best lang naar beneden. en je mag daar 60 en dat fietste ik ook daar naar beneden en ik zat al in mijn spiegels te kijken want de auto achter mij reed wel heel erg dicht achter mij. En toen we uiteindelijk bij de rotonde aankwamen toeterde die dus ik mijn kap omhoog en muziek uit. En toen vertelde die dat ik met dit ding gevaarlijk was. Dus ik moest gelijk lachen. en zei daarna dat ding van hem ook gevaarlijk. En nog voordat ik kon beginnen over dat hij aan het bumperkleven was en bestuurders wel fietsers dood rijden maar andersom niet begon de gene die weer achter hem reed vol zijn toeter in te drukken en toen reed de grappenmaker van de bingoclub al weg.
|
Gebruikers die dit topic lezen: Roepers, Veloquest, 24 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|