Waardering:
  • 3 stemmen - gemiddelde waardering is 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Omdat ik weer last van mijn knie heb.
(Terugkomend probleem)
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Lig-hen , 365cycle
Omdat ik thuis, na dat heerlijke ritje waar ik het in "ik ben blij" over had, erachter kwam dat ik per ongeluk één voorband heb besteld ipv twee. Doh
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle , Willeke_IGKT
Dit gaat ons allemaal aan: In onderstaand artikel zie je naast het normaliseren van geweld tegen mensen waar je het niet mee eens bent (in dit geval door een politicus!), ook het normaliseren van geweld in het verkeer.

PVV Statenlid erkent dat hij klimaatactivist aanreed bij provinciehuis Haarlem

Ik word hier niet blij van, en dit is het moment dat ik voel dat ik me (nog meer) uit moet spreken.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Hij gaat nu met de bus, dus het werkt wel
Keuzes worden eenvoudiger naarmate je minder keus hebt  FlevoTrikeJouta Tadpole Blue Line | Quest 377 | Trident Titan
Antwoord }
Bedankt door: Fietsbennie , 365cycle
Afgelopen zaterdag heb ik met mijn mountainbike de Snoek geëscorteerd tot het jaagpad, de koper van de Snoek apprecieerde dit. Op een gegeven moment kwamen we bij een kruispunt waar we moesten oversteken (zonder verkeerslichten of middenberm).

Wat ik zelf niet opmerkte, was dat er op het fietspad 1 of 2 haaientanden stonden, wat betekende dat we geen voorrang hadden. Een auto die van links kwam gaf ons echter voorrang, dus ik reed stilletjes door. Kwam er van de andere kant een lijnbus aangereden, die het vertikte te stoppen en me nog iets nariep.

Dit is de eerste keer dat ik zoiets meemaak op een fiets, met mijn Snoek kreeg ik van beide richtingen altijd voorrang zonder problemen. Dit was trouwens een zone 50, geen 70.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle
@Snoek043 Kan je dat punt bij jullie niet melden? Lijkt me nogal een onduidelijke kruising, met alleen wat (vermoedelijk ook nog eens vervaagde) tekens op het asfalt.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Snoek043
(12-Feb-2025, 12:40 PM)Hardloper schreef:
Zoals het er nu naar uitziet. Zal ik zo de 24ste op zijn laatst plannen om met de Velo voor het eerst gaan forensen op mijn werkdag.

En? Is dit gelukt? Ben je ondertussen een fietsforens geworden?

Zo ja, hoe bevalt het?

Zo nee, zijn er bepaalde redenen om het nog niet te doen?
Wim -de roetsende

Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(, 01:35 AM)365cycle schreef: @Snoek043 Kan je dat punt bij jullie niet melden? Lijkt me nogal een onduidelijke kruising, met alleen wat (vermoedelijk ook nog eens vervaagde) tekens op het asfalt.

Zal ik doen @365cycle!  Gisteren stak ik de straat over (als voetganger) na een bezoekje aan de bakker.  Het zebrapad bevond zich op 100 meter, dus snel even links en rechts kijken en oversteken.  Kwam daar een SUV veel te snel aangereden met een blonde dame in die hoofdschuddend naar me keek.  

Ik dacht eraan haar achterna te rijden en te wijzen op de zone 30, maar heb het maar gelaten. Had fijn geweest om bij de politie te werken en haar gewoon een uur aan de kant te zetten met een fikse boete erbovenop.

Zo stond hier laatst op de oprit van mijn werk (we waren het kartonafval voor de ophaaldienst vooraan de straat aan het zetten) een skoda octavia van de politie (undercoverwagen) die 2 jonge meisjes bekeurde die met 2 op een step waren aan het rijden. Ik had onlangs even opgezocht wat die boete was, iets van een 59 euro wat nog meeviel. Als 1 van hen met een smartphone in de hand reed, was die boete wel een viervoud.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle
M'n cateye dingetje in de DF geeft geen beeld meer, op een knipperende kmph na, ik dacht het batterijtje is leeg dus ik heb hem vandaag vervangen maar nog steeds niets. En hij zit helemaal ingepakt in het kabelwerk van de DF dus vervangen is niet zo simpel..
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: qv-tester, 4 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Slow TV
Weer een slow tv van...Hoekie — 01:46 PM
Hoogte grafieken
Ik zie dat bikerou...365cycle — 01:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
M'n cateye dingetje ...Gideonaut — 01:12 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Snoek043 ik zou eens...Hardloper — 11:34 AM
Hoogte grafieken
Mijn hoogte wordt ...Hardloper — 11:25 AM
Hoogte grafieken
(mogelijk gebruikt...datakneder — 10:41 AM
Hoogte grafieken
Nog even ter aanvull...De tovenaar — 10:07 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
@Snoek043 Kan je da...Snoek043 — 10:02 AM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Mijn Snoek is vori...Snoek043 — 09:22 AM
Hoogte grafieken
Mijn hoogte wordt vo...Fietsbennie — 09:07 AM
Hoogte grafieken
Die hoogtegrafieken ...De tovenaar — 08:35 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Zoals het er nu ...Wim -de roetsende — 07:25 AM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Mijn Snoek is vori...Wim -de roetsende — 07:19 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
@Snoek043 Kan je dat...365cycle — 01:35 AM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
De W9S was in Al...365cycle — 01:30 AM
Hoogte grafieken
Ik gebruik de hoogte...Martin van Mourik — 01:13 AM
Hoogte grafieken
Mijn Teasi One geeft...Lopopodium — 11:47 PM