Waardering:
  • 3 stemmen - gemiddelde waardering is 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Dankzij het verhaal over de kattenbrokkenpiloot (hoe bedenk je het op de vroege ochtend!) begon mijn dag met een lach. Dank je wel Bart.
Antwoord }
Pfffff als de 3de WO met Reggae muziek begint, is het (denk ik)prima indicatie dat het goed komt:-)
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende , Lig-hen , Hoekie
Het is weer zo ver. Kwam net langs een fietspad bij een school, waar men het fietspad gevaarlijker gemaakt heeft om de vaart eruit te halen; kinderen kunnen niet meer anticiperen en moeten door 2 krappe S-bochten, zodat automobilisten minder hoeven op te letten.

Wat zijn onze overheden toch oliedom.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Hardloper , Willeke_IGKT
(14-Mar-2025, 08:20 PM)365cycle schreef: Het is weer zo ver. Kwam net langs een fietspad bij een school, waar men het fietspad gevaarlijker gemaakt heeft om de vaart eruit te halen; kinderen kunnen niet meer anticiperen en moeten door 2 krappe S-bochten, zodat automobilisten minder hoeven op te letten.

Wat zijn onze overheden toch oliedom.

En als je pech hebt, is die slalom ook nog eens verkeerd om, dat je in het middenpad naar links moet fietsen en dan rechts achter je moet kijken naar wat er aan komt. Dat is erg onhandig, zeker op een ligfiets of als je je hoofd en rug niet goed kan draaien.

Zoals hier: https://www.google.com/maps/@51.9322839,...FQAw%3D%3D (deze situatie is gelukkig al 'goed' gezet)
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(14-Mar-2025, 08:56 PM)Lopopodium schreef: Zoals hier: https://www.google.com/maps/@51.9322839,...FQAw%3D%3D (deze situatie is gelukkig al 'goed' gezet)
Zowel de weg als het fietspad zijn twee richtingen. Dus ja, dat probleem is er ook.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
...begonnen ben met het vervangen van de rode veren met rood/blauwe. Rechts ging probleemloos, maar links blijkt het geheel volkomen vast te zitten. Uiteindelijk de zuigerstang (heet dat zo) uit de omhuizing gekregen en nu blijkt de omhuizing uitgesleten te zijn. Dus dan maar de remklauw overzetten naar de veerpoot uit de andere fiets.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Boyd Maduro
..m'n eventuele nieuwe woning me eigenlijk meer en meer tegen gaat staan naarmate ik er meer over nadenk :/ Ik heb de woning vandaag bekeken, maar heb geen andere keus dan deze woning te accepteren. De indeling, oude keuken op een onlogische plek, hoog plafond met balken, een ruit tussen slaapkamer en woonkamer.. Een muurtje.


Met wat geluk past de QuestXS wel in het schuurtje. Ga er tenminste vanuit dat dat schuurtje (ca 3x2m) van mij is dan. Dat is dan weer een pluspuntje, naast de ligging aan de rand van het centrum. Waardoor ik ook weer denk 'wellicht interessant voor vakantiewoningruil' maar dan moet ik dr wel echt wat leuks van maken en dat zie ik dus niet nu hoe dat te doen Sad
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle , Willeke_IGKT
Als het een woningbouwwoning is dan kun je altijd vragen of nu niet een goed moment is die keuken te vervangen (op hun kosten natuurljik). Nee heb je.
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle , Willeke_IGKT
(18-Mar-2025, 12:34 AM)_Peter schreef: Als het een woningbouwwoning is dan kun je altijd vragen of nu niet een goed moment is die keuken te vervangen (op hun kosten natuurljik). Nee heb je.

Dat doen ze dus niet. Heb ik al nagekeken, ze vervangen pas als dat goedkoper is als reparatie. Mn vorige.woning is wel heleaal opgeknapt nadat ik eruit ben gezet door de verhuurder. Keuken, badkamer(was nog prima overigens, hele hal gestuct, toilet nieuw

. Het is meer de plaats van de keuken hier. Het muurtje ernaast.. ik weet het gewoon even niet nu Sad
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle , Willeke_IGKT
Waarom moet je dan wisselen? Heb je nu iets tijdelijks?
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Roepers
Tja, als er geen andere opties zijn, dan moet je wel. Volgens mij ben je ondertussen best creatief in het vinden van een nieuwe plek, dus misschien hoeft het daar ook niet heel lang te duren?

Heb je misschien een plattegrondje of tekening, dan kunnen we meedenken?
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Roepers
Die ruit tussen slaapkamer en woonkamer is misschien wel te vervangen door een plaatje MDF, heb dat in het verleden ook wel gedaan met raampjes boven (slaapkamer)deuren.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(18-Mar-2025, 02:04 AM)365cycle schreef: Waarom moet je dan wisselen? Heb je nu iets tijdelijks?

Tijdelijke woning inderdaad. De reden/voorgeschiedenis waarom ik moest verhuizen is bekend en dan komen de instanties in beeld
.

Waar ik nu woon, mag ik max 2 jaar wonen. Een jaar daarvan is om nu en nu heb ik eindelijk via de gemeente/urgentie een passende woning aangeboden gekregen.  Die kan/mag je eigenlijk niet weigeren. Doe je dat wel, dan zitten door consequenties aan vast: pas over 2 jaar ben je weer aan de beurt voor een nieuw aanbod. Ook dan weet je ook niet wat je aangeboden krijgt.. kan ook zomaar een 1k-appartementje zijn op een locatie waar je echt niet wilt wonen.

Enfin, maandag ga ik dus tekenen voor een andere woning en krijg ik de sleutels. In deze woning kan ik gewoon zolang blijven als ik wil. Vanaf hier kan ik were een verse start maken, uitkijken naar een andere woning via woningruil bijvoorbeeld als ik zou willen., enz. Zou ik niet hebben getekend, had ik de komende 2 jaar geen nieuwe woning aangeboden gekregen en had ik verplicht moeten verkassen naar mn vader of richting Brabant/Nijmegen e.o. waar ik in principe zo een woning moet kunnen krijgen, gezien ik daar 21 jaar inschrijving heb.


Volgende week dus verhuizen. Nu wat dozen inpakken zodat het allemaal klaar staat.  En dan wordt het de komende weken/maanden inrichting bij elkaar sprokkelen, laminaat leggen, schilderen, spullen overbrengen van ouderlijk huis naar hier.  Geen zin in, maar ja.. ik heb simpelweg geen keus en uiteindeijk gaat het wel goedkomen hoop ik.

[Afbeelding: IMG-20250317-144545869-HDR.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144148891-HDR.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144206430-HDR.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144216748.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144310296-HDR.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144412993-HDR.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144429350.jpg]

[Afbeelding: IMG-20250317-144633575-HDR.jpg]
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Foto's hadden in een aparte post en in een andere volgorde moeten staan, maar dat ging niet helemaal lekker. Het zij zo, ik ga het niet aanpassen Smile

De woning is ca 9,32m lang en 4 meter breed. En dat maal 1.5 ongeveer want aan de 'woonkamer' grens ook nog de slaapkamer met daaraan de badkamer. Totaal 52m2 en dat is op zich ruim zat.

Boven zit dus wat de woonkamer zou moeten zijn. Over de volle breedte van 4 meter en 3.5m diep als je het muurtje doortrekt.
Daaronder, de keuken. DIe zit in het middendeel. Niet logisch, als je het mij vraagt. Bij de koopwoningen -die wel 2 verdiepingen hebben- zit ie 'onderaan' , direct na binnenkomst. Dat is logischer, dan kun je een ruime woon/eetkamer creeren. Hier is dat niet echt mogelijk naar mijn idee.

Zoals ik de situatie nu zie, zie ik een woning met een oude keuken, een onlogische indeling, een kleine woonkamertje wat lastig in te richten is en tussen de woonkamer en entree (onder, rechts) een ruimte waar ik nu even niet zie wat ik daarmee moet gaan doen. Daar werd ik nog niet vrolijk van.. ik had me het anders voorgesteld naar de koopwoning een blok verderop te hebben bekeken (Vernieuwde boogerd, zie funda) door de plaatsing van die keuken en dat muurtje.

Oplossing die ik nu zie en wat ik waarschijnlijk ooit eens ga doen: muurtje half slopen, om zo een grotere ruimte te creeren voor een woon/eetkamer en kijken of ik die keuken kan vervangen. Blijf ik wel zitten met een keukenkraan die veels te hoog zit. Had ik in mn vorige woning ook, daar hebben ze 'm verplaatst.

En dan de hoogte van het geheel. Dat schuine dak. Ben ik ook niet zo weg van, al valt de staat in de woonkamer wel mee. Boven de keuken zit een plafonnetje: opbergruimte.

Maar goed, ik heb in ieder geval wel weer een vast, eigen dak boven mn hoofd. Maandag tekenen en daarna wordt het een x-jaren plan om het in te richten en daar heb ik ook geen kaas van gegeten. Sowieso gaat er laminaat in, dat is het enige wat ik wel weet. En dat muurtje, dat moet er gewoon uit Sad Ik denk dat daarmee een groot deel van mn bezwaren opgelost worden. Dan kun je er tenminste wat meer een geheel van maken.

Uiteindelijk zal het niet-zo-heel blije gevoel plaats moeten maken voor 'ik ben thuis'-gevoel. Hopelijk komt dat snel.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Dat ziet er groter en mooier uit dan wat ik heb...
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(, 04:28 AM)Gideonaut schreef: Dat ziet er groter en mooier uit dan wat ik heb...

Ik heb nu 36m2 en ga naar 51m2 straks maar wel met een onlogische indeling waar ik vooralsnog niet weet hoe ik het een beetje naar mn zin kan inrichten. Zou liever hier gewoon nog even blijven maar dat is geen optie Sad

Slaapkamer, douche is qua grootte meer dan ok. Maar het hoge plafond in de slaapkamer bevalt me weer minder. Dat had ik gewoon liever glad gezien, zoals de doucheruimte die wel een vlak plafond heeft. Waarom die slaapkamer dan niet, met een soort van bergruimte net als boven het keukentje?. Moet er ook meer voor stoken ook, al ga ik als het echt koud is dat niet meer doen. Ik ga wel lekker knus met een dekentjr op de bank hangen. Doe ik nu ook, terwijl de stookkostrn inbegrepen zijn en ik kan stoken wat ik wil.  

We zien het wel. Denk dat ik een stuk tevredener ga worden als dat muurtje weggebroken mag worden zodat het wat ruimer voelt. Daar ga ik dus navraag naar doen.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Als dat donkerblau nu eens wit wordt geverfd dan scheelt het kwa 'ruimte-gevoel' al een hele hoop,geeft ook meer rust.Afschuren en het oorspronkelijke hout daaronder is natuurlijk ook mooi.
Je kunt een doek spannen aan het hoge slaapkamerplafond of iets dergelijks,anders balkjes met vloertje erin en kun je daar je spullen kwijt. 
Hamvraag...hoeveel ligfietsen kan mijn woning aan?  Wink
Succes en veel woonplezier gewenst.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Ik snap je frustraties, ik heb een soortgelijke woning met onhandige indeling, puntdak, vide boven de keuken met ladder die midden in de woonkamer staat en zo groot is dat je hem nergens kwijt kan. Geen gek muurtje gelukkig! wel een nieuwe keuken na anderhalf jaar vechten met een schimmelinvasie en een niet meewerkende woningraat..

Ik denk dat je er best wel wat leuks van kan maken, al helemaal als je er een tijdje woont en je het gevoel krijgt van wat wel en niet werkt.
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Een hoog plafond in de slaapkamer zorgt er ook voor dat het wat koeler is in de zomer (want hete lucht stijgt op Smile)
Je zou er zelf een (open) vliering in kunnen knutselen als je extra opslagruimte nodig hebt.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
ik heb ook een hoog plafond en aangezien ik niet de grootste ben kan ik daarom mijn fietsen aan het plafond hangen en er alsnog onderdoor lopen. en dat is echt ruimte besparend.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Idd voordeel van zo'n hoog plafond is dat als je creatief ben je aardig wat fietsen kwijt kan, of je doet het zoals ik en maak er een Tetris spelletje van  Angel

[Afbeelding: DSC-6843.jpg]



(Het is ondertussen een stuk netter hoor! En ik ben bezig met een ophangsysteem voor aan het plafond) 
Something something hooivorkjes.
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Vind het er best oké uitzien Zoefzoef! Niet ideaal, maar er valt echt wel wat leuks van te maken.
Ben zelfs een beetje jaloers op je tuintje, of in ieder geval plek waar je buiten kan zitten als ik het zo zie  Blush
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Voordeel van de keuken in het midden is dat je 2 plekken hebt met veel daglicht waar je iets kan creëren. Ik zou bij de keuken een tafel tegen de muur zetten met stoelen als eetkamer, bij het balkon de woonkamer. Het deel dat overblijft gebruiken voor kastruimte, eventueel slaapbank voor visite, voorraadkast etc. Op die manier kan je je woonkamer zo ruim mogelijk houden.
Of de eettafel bij het raam als je daar vaker zit, en de kastruimte bij het stuk langs de keuken. Ligt een beetje aan waar je prioriteit ligt/je fijn vindt.
Met dat raam bij de slaapkamer kan je misschien wel wat met plakfolie, of zet er een kast voor.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Ik vind het wel een leuk huisje, hoor. Een stuk fraaier dan het studentenhuisje waar ik 19 jaar gewoond heb. Dat was 42 vierkante meter, inclusief grote gang en berging. Ach, met een paar maanden ben je prima gewend en wil je misschien niet meer weg. Dat had ik ook met mijn huisje.

Welkom in Delft alvast!
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 12 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ervaringen met de Tuna
Vandaag na een dag h...renevoorburg — 08:06 PM
Honden in de achtervolging, waarop gefo...
ik stond vandaag e...Lopopodium — 06:04 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik vind het wel een ...Lopopodium — 05:48 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Mijn technische ...Snoek043 — 04:12 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Vraagje, kan je bij ...Gideonaut — 03:16 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Voordeel van de keuk...Bob Hagendijk — 02:24 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Mijn technische ke...365cycle — 01:45 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Vind het er best oké...365cycle — 01:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Idd voordeel van zo'...Gideonaut — 01:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
ik heb ook een hoog ...Veloquest — 01:08 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het is ook absurd....Wim -de roetsende — 01:01 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Volgens hem zou 52...LigZeeuw — 11:12 AM
Medeliggers onderweg
Idem van wat jij nu ...Wim -de roetsende — 11:12 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Een hoog plafond in ...Frutsel — 10:56 AM
Honden in de achtervolging, waarop gefo...
Oh ja, zwanen die hu...Frutsel — 10:48 AM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Toen ik laatst 49,...Frutsel — 10:34 AM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Toen ik laatst 49,...Snoek043 — 10:32 AM