Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Berichten: 170
Topics: 7
Lid sinds: Feb 2022
Bedankt: 416
283 x bedankt in 151 berichten
ik ben blij daar 'k,alhoewel langzaam en bedachtzaam,weer op de dijk kon fietsen op de FosVelo in plaats van de Handbike.
Fysio geeft een half groen lichtje,niet sprinten,geen tochten,geen heuvels maar wel weer liggend fietsend van het landschap genieten.
Bedankt door: datakneder , Wim -de roetsende , Willeke_IGKT , Lig-hen , Fietsbennie , Hardloper , Kapitein Bosui , 365cycle , Tijanus , Hoekie , Jeroen S , gideon , Roepers
Berichten: 2.257
Topics: 65
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 34385
3369 x bedankt in 1485 berichten
Dat is een grote stap voorwaarts martinus, geniet ervan.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 170
Topics: 7
Lid sinds: Feb 2022
Bedankt: 416
283 x bedankt in 151 berichten
Dank je/jullie ! Lees al jaren mee en dankzij jullie verhalen en foto's is 'ligfietsen' een nieuwe,open en fijne wereld geworden.
totdat je niet kunt fietsen.. en weer wel en weer niet en zo een forum als dit (en onze buren) geeft je weer een fijne push met echte "likes" ipv sociale media,fijn hoor : )
Berichten: 1.723
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 490
3402 x bedankt in 1576 berichten
Ik ben vandaag nog blij met de ontmoetingen zondag. Ik zit ook veel op het Duitse Forum. Daar zijn sinds kort twee groepen ontstaan links en rechts van de Niederrhein, zeg maar links en rechts van het laatste Duitse stukje Rijn. Heel toevallig werd nu het mooie Stokkum als ontmoetingsplek gekozen, vlak om de hoek zodat ik er ook even naar toe kon ondanks de sociale verplichtingen thuis. Helaas zat het daar al stampvol met de lokale goededoelen fietsclub, dus volgde een gezamenlijk ritje naar s'Heerenberg.
Leuk om wat gezichten bij namen te hebben, een heel aantal mensen redelijk uit de buurt waarvan ik alleen Thomas al vaker was tegen gekomen. Beetje kletsen over de fietsen, routes die we rijden, waarom welke wel of niet ideaal is. Opmerkelijk is dan wel dat velen in een redelijk groot gebied als fietser de weg weten.
https://www.velomobilforum.de/forum/inde...st-1787448
Berichten: 3.153
Topics: 109
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 3610
3855 x bedankt in 2606 berichten
Ik kwam een EBike tegen in deze prachtige kleur:
Net mijn velo.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 1.762
Topics: 41
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 2574
2362 x bedankt in 874 berichten
Wat leuk Jeroen dat je naar deze "treffen" bent geweest. En natuurlijk over de brug bij Emmerich. Dat hoort erbij.
En bij Hamminkeln kun je ook zo mooi fietsen. En natuurlijk heerlijk om met iedereen over dezelfde hobby te praten.
Ik heb me ook aangemeld, puur om eens te vragen hoe het fietspad langs Mittelandkanal was. Verder kijk ik er niet veel op.
|
Gebruikers die dit topic lezen: 20 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|